Su sebili temizliği‘nin önemi  insan sağlığıyla doğrudan alakalı olduğundan dolayı önemlidir bu sebepten dolayı su sebilleriniz periyodik olarak dezenfekte edilmelidir,  su sebilleri günümüz teknolojisine bağlı olarak her geçen gün gelişip yayılmaktadırlar evinizde, ofisinizde, iş yerinizde, atölyelerde, fabrikalarda ve su ihtiyacının bulunduğu her yerde su sebillerimiz sıcak ve soğuk su ihtiyacımızı karşılamaktadır.

Suyumuzu içerken kirli bardaktan ya da kirli sürahiden içmeyeceğimiz gibi kirli, mikroplu ve bakteri yuvasına dönmüş su sebillerinden de su içmemiz sağlık ve insan bünyesi açısından hoş bir durum değildir. Su, durduğu yerde bakteri ve mikroorganizma ürettiğinden dolayı sebillerimiz ne kadar temiz ve steril bir ortamda kullanılırsa kullanılsın periyodik su sebili bakımı ve hijyeni yapılmadığı sürece sebiller sağlıklı değildir.

Su sebili temizliği ve su sebili temizliğinde ozon gazı neden önemlidir ?

Su sebili temizliğinde ozon gazının önemi tamamen doğal olmasından kaynaklanır şöyle ki ozon gazı 3 adet oksijen atomundan oluştuğu için tamamen saf ve doğaldır ayrıca kesinlikle sağlığa bir zararı olmadığı gibi günümüz tıp teknolojisinde bir çok hastalığın tedavisinde tamamlama evresinde kullanıldığı görülmüştür.

Hijyenik sağlıklı ve güvenli su sebilleri için su sebili temizliğini ozon ile periyodik olarak 3 ile 6 ay arasında yaptırmanız sağlığınız açısından çok önemlidir bu husus hakkında hassasiyetiniz sağlığınız söz konusu olduğundan dolayı önemlidir, Siz de su sebilinizi periyodik olarak dezenfektasyonunu yaptırınız ve sağlıklı su içiniz.

Su sebilimizi nasıl sağlıklı kullanabiliriz ?

Su sebilllerinin sağlıklı kullanılmasının tek yolu periyodik olarak profesyonel bakım ve dezenfektesinin yapılmasıdır. Su sebili dezenfektasyonu iki aşamadan gerçekleşmektedir birinci aşaması su sebilinin içerisini ilaç ile bakteri, kir, mikroorganizma ve benzeri sağlığı tehdit edecek unsurlardan arındırır, ikinci aşaması ise ozon gazı ile tüm kalıntıları tamamen su sebilinden soyutlamaktır.

HİZMETLERİMİZ

İstem temizlik Ltd.Şti Olarak Verdiğimiz Hizmetler